
Direct contact
055 576 28 56

Back Office Specialist
Je hebt een relevante opleiding en hebt minimaal HBO denk en werk-niveau en je hebt minimaal 5 jaar ervaring op het gebied van beheer en inrichting van ICT omgevingen. Je bent gewend om te werken in complexe omgevingen en bent verantwoordelijk ingesteld. Je hebt kennis en ervaring met de ITIL methodiek en houdt van puzzelen en het bereiken van 100% oplossingen. Jij werkt al dan niet in teamverband en draagt zorg voor de continuïteit van de ICT van al onze klanten. Verder heb je minimaal MCITP en/of MCSA 2012 of bent hier mee bezig.
Wij bieden:
- een goed salaris afhankelijk van je kennis en ervaring
- een informele werksfeer in een enthousiast en gedreven team
- ruime doorgroeimogelijkheden
- studiemogelijkheden en ontwikkeling
Deze functie is vacant en is beschikbaar voor bepaalde duur en uitlopend in een vast dienstverband. Verdere ontplooiing en doorgroei naar andere functies is mogelijk.
Microsoft Windows Server 2008(R2) en 2012(R2)
Beschikt over goede contactuele eigenschappen
Analytisch denkvermogen en systematisch inzicht
Besturingssystemen, zoals Microsoft Windows Server 2008/R2 en 2012/R2
Microsoft ActiveDirectory
VMware ESXI 5.0 en hoger
Citrix XenApp 7.x, RES PowerFuse (workspace-manager)
Microsoft SQL 2008 en hoger
Microsoft Exchange 2010 en hoger
Backup Software waaronder Veeam Backup voor VMware
Linux debian
Servicegericht
Flexibel
Enthousiast en gedreven
Contactueel goed ontwikkeld
Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie met een uitgebreide CV! Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Personeelszaken
bosworX ICT
t.a.v. Personeelszaken
Meester van Hasseltlaan 1
7316 DG Apeldoorn
055 - 576 28 56
pz@bosworx.nl
bosworX BV is een groeiende, middelgrote organisatie met unieke expertise op het gebied van Citrix, ASP en SAAS oplossingen. Onderscheidend zijn de, in Nederland, unieke concepten op het gebied van beveiligde beheersconcepten voor middelgrote en grote organisaties.
bosworX BV is een informele platte organisatie met veel aandacht voor de mens in de organisatie. Het heeft veel gemotiveerde en enthousiaste mensen in dienst die plezier in het vak hebben. Wij hechten meer aan enthousiasme en persoonlijke gedrevenheid dan aan megaveel ervaring.